piątek, 20 lipca 2012

Pasty kanapkowe- zaproszenie do akcji kulinarnej

Witam serdecznie:D

Zapewne wiecie, że moim ulubionym sposobem na śniadanie jest świeżutki chlebek z najprawdziwszym masełkiem oraz... niebanalna i przepyszna pasta kanapkowa! Liczy się każda kanapkowa propozycja. Celem akcji jest zebranie Waszych smacznych pomysłów w jedno miejsce. Mogą to być pasty jajeczne zarówno te klasyczne oraz przygotowane zupełnie inaczej. Smaki rybne, mięsne, a może zupełnie wegetariańskie?

Liczę na Wasze oryginalne propozycje. 

Garść uwag technicznych:

- akcja trwa od 23 lipca do 23 sierpnia
- zaakceptuję tylko te przepisy, które:
  ` będą zaopatrzone banerkiem akcji, w konkretnym poście
  ` będą posiadały zdjęcie
  ` będą posiadały nazwę- nie numerek
- można dodawać wpisy archiwalne
- przepis może uczestniczyć w innych akcjach
- akcja zostanie przeprowadzona za pośrednictwem durszlaka 
 Baner akcji:

                                                  Baner akcji możesz pobrać z durszlaka.


P.S. Jeśli nie posiadasz swojego kulinarnego bloga, ani konta na durszlaku, a masz w swoich zbiorach przepisy na smaczne pasty kanapkowe to również możesz wziąć udział w akcji! Jak? Wystarczy, że taki przepis wyślesz e-mailem na adres paulina-caban@o2.pl. Wyślij także jakieś apetyczne zdjęcie, a ja uwzględnię Twój przepis w podsumowaniu akcji:D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i dyskusji. Jeśli masz jakieś pytania- pisz śmiało. Wkrótce odpowiem. Będzie mi miło jeśli podpiszesz się swoim nickiem (w przypadku anonimów). Tymczasowo włączyłam weryfikację obrazkową z powodu dużej liczby spamu. Wkrótce ją zdejmę.