piątek, 31 sierpnia 2012

31.08

Kochani Czytelnicy, Blogerki i Blogerzy...

Dzisiaj mamy swoje święto! 31 sierpnia to Światowy Dzień Blogera.
Jak tradycja nakazuje tego dnia bloger powinien wybrać pięć innych blogów i zalinkować do nich. Najlepiej jeśli wybierze blogi z innego kręgu tematycznego. Ja osobiście czytam głównie blogi kulinarne. Postanowiłam więc, że zostanę na swoim podwórku. 


Blogi kulinarne (kolejność przypadkowa): 


`Just My Delicious- blog Pauli. Jeden z moich najulubieńszych. Piękne zdjęcia, które sprawią, że Twoje ślinianki zaczną pracować jak nigdy dotąd.  Nie banalne pomysły i mnóstwo dobrych rad.

2drink.pl- blog Agnieszki. Zbiór fantastycznych przepisów (z filmikami) na drinki i napoje. Jedne proste inne nieco bardziej "egzotyczne". Agnieszka uratowała nie jedną moją imprezę i ciągle mnie inspiruje! Także prywatnie jedna z moich ulubionych blogerek- znajomych. 

Brulion z przepisami- blog Cuda.Wianki. Nie mogę zapomnieć o blogu, dzięki któremu tak wiele się nauczyłam. To tego bloga przeczytałam od deski do deski kiedy sama stawiałam swoje pierwsze kroki w blogosferze. Poza tym cudne przepisy, piękne zdjęcia i zabawne historie o Kruszynie.

` Mops w kuchni- blog Ani. Jak już wiecie u Ani znajdziecie pyszne przepisy głównie z kuchni typowo domowej. Jest się czym zainspirować kiedy kompletnie nie masz pomysłu na obiad czy nową sałatkę. Ania tak jak Agnieszka jest prywatnie jedną z moich ulubionych blogerek- znajomych.

` Filozofia Smaku- blog Malwiny. Na pewno nie zdziwi Was ten wybór. Bardzo często piszę Wam o tym jak uwielbiam jej bloga. Przepisy Malwiny często pojawiają się na moim blogu. Uratowała mnie z niejednej opresji kiedy kompletnie nie wiedziałam co mam zrobić na obiad. No i piękne zdjęcia. Również jedna z ulubionych prywatnych blogerek- znajomych.


 
Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Blogera!!

Paulina
6 komentarzy:

 1. Hej :) Dziękuję za wyróżnienie :)) Każdy taki post, mail, komentarz motywuje mnie do dalszych drinkowych eksperymentów. Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Paulinko dziękuję Ci za tak miłą niespodziankę ;) Nawet nie wiesz, jak mi ciepło zrobiło się na duszy

  OdpowiedzUsuń
 3. Paulina bardzo mi miło, w takim momentach wiem, że warto blogować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja za blog prowadzony z pasją nominowałam Cię do Versatile Blogger: http://kuchniaszerokootwarta.blogspot.com/2012/09/versatile-blogger.html :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i dyskusji. Jeśli masz jakieś pytania- pisz śmiało. Wkrótce odpowiem. Będzie mi miło jeśli podpiszesz się swoim nickiem (w przypadku anonimów). Tymczasowo włączyłam weryfikację obrazkową z powodu dużej liczby spamu. Wkrótce ją zdejmę.