wtorek, 28 sierpnia 2012

' Porozmawiajmy o jedzeniu' Konkurs nr 1

Niektórzy z Was wiedzą, że na Przepisotece powstał cykl Porozmawiajmy o jedzeniu. Jest to nic innego jak wywiady z innymi blogerami kulinarnymi. 

Postanowiłam dodać co jakiś czas konkurs, w którym nagrodą będzie możliwość przeprowadzenia wywiadu na łamach Przepisoteki. To nie jest tak, że skończyły mi się pomysły na nowe osobowości (mam ich całe mnóstwo!). Jednak doszłam do wniosku, że w blogosferze jest tysiące świetnych blogerów, których być może nie znam i nigdy nie poznam. Z tego powodu nie zaproponuję im udziału w cyklu. Jeśli rozpowszechnię taką informację w sieci to może ktoś mnie znajdzie i będzie chciał wziąć udział w zabawie. Konkursy nie będą bardzo trudne. Już moja w tym głowa, aby były zabawne.
Nagroda:

Możliwość wzięcia udziału w cyklu: ' Porozmawiajmy o jedzeniu ' na łamach bloga Przepisoteka.

Co zrobić, aby wygrać?

W zabawie mogą wziąć wyłącznie osoby, które prowadzą własnego bloga kulinarnego w języku polskim. Blog nie może zawierać cudzych treści objętych prawem autroskim.

W komentarzu należy napisać co byś zrobił do jedzenia z takich składników jak mleko w proszku i jajka. Masz w domu tylko to, jesteś bardzo głodny, a wszystkie sklepy są zamknięte. Odpada pożyczanie od sąsiadki i zamawianie jedzenia na wynos:)

Najlepszą odpowiedź wybiorę do niedzieli 02.09 i wtedy ogłoszę wynik:D Swoje propozycje można zgłaszać do soboty (01.09) włącznie.

3 komentarze:

 1. O, to dopiero ciekawy pomysł. :) Co ja bym zrobiła? Hmm... Muszę się zastanowić. Na pewno wezmę udział w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podzieliłabym to na 2 słodkie posiłki - a co :) Z białek ubiłabym pianę z dodatkiem mleka w proszku i upiekłabym bezy. Z żółtka ukręciłabym za to kogel-mogel - również z mlekiem w proszku zamiast cukru - bo kto powiedział, że dzień dziecka jest tylko 1 czerwca?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja myślę, że mleko w proszku zjadłabym łyżeczka jak za dawnych dziecięcych lat a jajka utrzepała i na teflonowej patelni usmażyła bez tłuszczu w formie jajecznicy lub omleciku :)
  Fajny pomysł na konkurs. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i dyskusji. Jeśli masz jakieś pytania- pisz śmiało. Wkrótce odpowiem. Będzie mi miło jeśli podpiszesz się swoim nickiem (w przypadku anonimów). Tymczasowo włączyłam weryfikację obrazkową z powodu dużej liczby spamu. Wkrótce ją zdejmę.