poniedziałek, 2 stycznia 2012

Tylko ze spiżarni II- zaproszenie do akcji!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zaproszenie do pierwszej edycji akcji.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć podsumowanie pierwszej edycji akcji.Witam Was serdecznie głodomorki :)

Pamiętacie o mojej akcji: "Tylko ze spiżarni" ?
Chciałabym bardzo serdecznie zaprosić Was do drugiej edycji.
Akcja będzie trwać miesiąc. A dokładnie pomiędzy piątym stycznia a piątym lutego. Jej zasady nic się nie zmieniły. Jeśli chcesz się przyłączyć do akcji to opublikuj swój przepis wraz ze zdjęciem na swoim blogu poprzez durszlak lub mikser kulinarny. Jakie to mają być przepisy? Dowolne! Zasada jest taka, aby do przygotowania danej potrawy użyć tylko takich produktów, które ma się w danej chwili w domu. Odpada więc wyjście do pobliskiego warzywniaka po cokolwiek, a nawet do sąsiadki po szklankę cukru. Chodzi o pełną improwizację! Dzięki tej akcji mamy okazję wyczyścić nasze kuchenne zapasy. Już nie wspominam o wielu nowych przepisach, które mogą w ten sposób powstać (albo wariacje wokół tych powszechnie znanych). Do akcji nie dodajemy przepisów archiwalnych. Tym razem zastrzegam sobie prawo do moderowania przepisów.

A oto odświeżony baner akcji:<a href="http://przepisoteka.blogspot.com/2012/01/tylko-ze-spizarni-ii-zaproszenie-do.html"><img src="http://durszlak.pl/system/campaign/banner/88/embed_hqehsN2DDqtEG1Szo7LCxLB1Qfaq7gzz.jpg"></a>

Akcja na durszlaku
Akcja w mikserze kulinarnym

5 komentarzy:

 1. Chętnie się przyłączę, jestem z natury leniwa i często naginam przepisy, żeby zrobić dania z tego, co mam w domu... Już mam nawet gotową zupę, wstawię jutro :)

  OdpowiedzUsuń
 2. chętnie wezme udział w tej akcji tylko nie wiem jak ;) znaczy nie widze nigdzie przycisku "weź udział " czy czegoś w tym stylu :) gdzie mam się zgłosić ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam! ja mam cały czas banerek i mam już wcześniej dodane do akcji osiem potraw, więc nie rozumiem :-(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic nie szkodzi, ja sie nie gniewam, pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i dyskusji. Jeśli masz jakieś pytania- pisz śmiało. Wkrótce odpowiem. Będzie mi miło jeśli podpiszesz się swoim nickiem (w przypadku anonimów). Tymczasowo włączyłam weryfikację obrazkową z powodu dużej liczby spamu. Wkrótce ją zdejmę.